Dur Dünya
Çıkış Tarihi
26 January 2018
Plak Şirketi
Müzik Türü

Dur Dünya

    Timuçin Ateş, Rap müziğini 2015’de Gaziantep’te icra etmeye başladı ve bu zamana kadar dinleyicilerine “Karar” ve “Nirvana” isimleriyle iki yeraltı albümü yaptı. “Dur Dünya” isimli son albümünü Esen Müzik etiketiyle dinleyicileriyle buluşturuyor.

    10 parçadan oluşan “Dur Dünya” albümünün kayıtları ve düzenlemeleri Mücahid Örde tarafından Us Pro stüdyosunda yapıldı. Albümde; Kezzo’nun ve Xir’in yazdığı beat’ler, canlı enstrümanlar ve Dur Dünya şarkısında Timuçin Ateş’in kendisine ait beat kullanıldı.

    Sanatçının bu albümünde müzisyen dostları hem eserleri hem de düetleriyle ona destek verdiler. Kader feat. ŞANIER, Hayat feat. SANSAR SALVO, Zor feat. MEDUSA, Susmak Olmaz feat. NO. 1, Hayale Dal feat. İMPALA, Konu Kilit feat. XIR albüme renk kattılar. Yazık Ettik, Kader, Hayat, Boş Bir Duvar, Zor, Geçmişimin İzleri ve Hayale Dal eserleri Kezzo’nun besteleriyle hayat buldu. Albümün fotoğraf çekimlerini Burak Darende, grafik tasarımlarını Berkhan Güder yaptı. “Dur Dünya” albümü 2018 yılının ilk döneminde tüm müzik marketlerde ve dijital kanallarda satışa sunuluyor.

    CezaSuspus